توضیحات کامل :

پاورپوینت تبلیغات منفی یا ضد تبلیغ

 

پاورپوینت تبلیغات منفی یا ضد تبلیغ شامل 21 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

 

مقدمه

  تبلیغات منفی یا ضد تبلیغ یکی از عوامل افت فروش و سود یک کسب و کار می باشد که در صورتیکه فکری برای مقابله با آن اندیشیده نشود منجر به شکست و افت وضعیت یک شرکت و سازمان می گردد.

این نوع تبلیغات یا به علت فعالیت رقبا ضد برند شما و یا به علت انتخاب روش های تبلیغاتی نامناسب توسط خود شما ایجاد می شوند که هم در فضای مجازی و هم در تبلیغات چاپی امکان ایجاد ضد تبلیغ و نتایج منفی آن وجود دارد استفاده از تبلیغات منفی امروزه با توجه به ظرفیت بالای فضای مجازی خیلی در این محیط بیشتر شده است.

تبلیغات منفی

تبلیغات منفی یا مسموم اجرای فرآیند حمله به یک رقیب یا رقبا است که به این وسیله عامل این تبلیغات از این طریق برای خود در مقابل رقبا در ذهن مخاطبان اعتبار کسب می نماید منطق پشت این عمل این است که اگر شهرت یکی از رقبا آسیب ببیند، منجر به افزایش اعتبار سایرین خواهد شد معمولا از این نوع تبلیغات در رقابت ها و فعالیت های سیاسی بیشتر استفاده می شود هرچند که در تجارت و دنیای کسب و کار نیز مواردی مشاهده شده است در تبلیغات مسموم یا منفی تکنولوژی نقش بالایی را ایفا می کند و معمولا استفاده از تکنولوژی های وب و الکترونیکی رسیدن به این هدف را تسهیل می کنند تبلیغات با روش های منفی در اینترنت خیلی وسیع تر و موثر تر هستند.

و ...

 

فهرست مطالب

مقدمه

تبلیغات منفی

تبلیغات اینترنتی منفی

نمونه هایی از تبلیغات منفی

تبلیغات منفی مایکروسافت علیه گوگل

تبلیغات نوکیا بر علیه اپل

راه مقابله با این گونه از تبلیغات چیست

پایان

 

عنوان :  تبلیغات منفی یا ضد تبلیغ

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 21

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

تبلیغات منفی یا ضد تبلیغ